ŚNIADANIE DAJE MOC

W czwartek 12 października miała miejsce II edycja akcji Śniadanie daje moc! Uczniowie klas VI i VII oraz II i III gimnazjum przygotowali kanapki, którymi na kolejnych lekcjach częstowali nie tylko samych siebie, ale także młodszych kolegów - zgodnie z przygotowanym „grafikiem”.

Więcej…
 

 

 

16 października 2017 roku

o 12:50

odbędzie się II etap

Konkursu

Zwrotów i Wyrażeń

Angielskich i Niemieckich dla klas VII oraz II i III gimnazjum.

 

Więcej…
 

Rodzina Szkół im. Jana Pawła II na Jasnogórskich Błoniach

4 października 2017 r. 29 przedstawicieli naszych klas II i III gimnazjum pojechało wraz z opiekunami na XVII Pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy. Jej hasłem były słowa: Idźmy naprzód z nadzieją!

Więcej…
 

O „wędrującej Polsce”, czyli armii gen. Władysława Andersa i misiu Wojtku – spotkanie z Robertem Garcarzykiem w naszej szkole

Robert Garcarzyk (pseud. Gustlik), członek Grupy Rekonstrukcji Historycznej „KARPATY” działającej w Mikołowie, spotkał się 29 września br. z uczniami naszej szkoły. Gość podzielił się swoją ogromną wiedzą na temat losów żołnierzy armii generała Andersa, a w szczególności na temat ich udziału w bitwie pod Monte Cassino.

Więcej…
 

„Pamięć o tych, których nie ma…”

W piątek 29 września 2017 r. w sali gimnastycznej zamiast dźwięku szkolnego dzwonka rozległo się przeraźliwe wycie syreny alarmowej. Na szczęście to nie pożar był przyczyną alarmu. To członkowie Koła historycznego przedstawiali wydarzenia z września 1939 r. i kolejnych długich miesięcy II wojny światowej.

Więcej…
 

 

2 października 2017 roku

odbędzie się

I etap

Konkursu

Zwrotów i Wyrażeń

Angielskich i Niemieckich dla klas VII oraz II i III gimnazjum.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3
Ulti Clocks content
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
mod_vvisit_counterOdwiedziło nas1187974

Naszą witrynę przegląda teraz: 49 gości 
 , 
Sty 18, 2018