Jesień w sporcie w kolorach złota i brązu

19 października 2017 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w „Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych”.

Natalia Burkert, Gabriela Gawrońska, Lena Kijak, Karolina Kozik, Natalia Mikołajec i Weronika Spora zdobyły I miejsce na szczeblu powiatowym (pokonały rywalki z Cieszyna, Goczałkowic, Istebnej, Pawłowic, Pszczyny, Suszca, Wisły i Woli), a tym samym zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu rejonowym i tam zajęły III miejsce. Sukcesem jest także brązowy medal, który na szczeblu powiatowym wywalczyli chłopcy: Dominik Bojdoł, Bartosz Gogol, Konrad Kłyk, Mateusz Kyrcz, Jakub Kozyra i Jakub Włodarski.

III miejscem na podium mogą także pochwalić się młodsze dziewczęta: Małgorzata Brandys, Anna Ciszewska, Weronika Grzegorzek, Hanna Mazur, Nina Mazur, Martyna Mgłosiek, Weronika Raszka i Milena Szeląg (warto dodać, że w tej kategorii wiekowej dziewczyny z Kobióra rywalizowały z reprezentacjami ze szkół w: Goczałkowicach, Goleszowie, Istebnej, Łące, Pielgrzymowicach, Pszczynie, Skoczowie, Suszcu i Woli).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!