Urodziny naszego Księdza wikarego Adama Paproty

W imieniu Dyrekcji, całej Rady Pedagogicznej i wszystkich uczniów życzymy Księdzu hojnych łask Najwyższego Kapłana na każdy dzień, głębokiej radości i niezamąconego niczym pokoju, błogosławionych owoców pracy duszpasterskiej i pedagogicznej, niegasnącego entuzjazmu i niespożytych sił niezbędnych w tak wymagającej posłudze oraz wszelkich innych potrzebnych łask, a także ludzkiej serdeczności i otwartości na Słowo i Boże łaski.

Z głębi serca życzymy Ci, Drogi Księże, abyś zawsze podążał z nadzieją i ufnością za Chrystusem, ciesząc się Jego łaskami, światem oraz spotykanymi ludźmi, a także czułą matczyną miłością i nieustanną opieką naszej Wniebowziętej Patronki.

 

Szczęść Boże!

Samorząd Szkolny

 

Dziewczyny na podium

21 grudnia 2017 r. odbyły się Powiatowe Zawody w Piłkę Koszykową. Drużyna dziewcząt w składzie: Gabriela Gawrońska, Kinga Kabot, Lena Kijak, Patrycja Liszka, Natalia Mikołajec, Weronika Opołka, Marcelina Pasternak, Paulina Smolarek, Izabela Szpak i Julia Zyg zajęła 3 miejsce na szczeblu powiatowym. Nasze zawodniczki rywalizowały ze szkołami z Goczałkowic, Pawłowic, Pszczyny oraz Radostowic. Naszym sportsmenkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Kto nie był, niech żałuje!

27 oraz 28 listopada 2017r. z okazji zbliżających się andrzejek, tuż przed adwentem, odbyły się dyskoteki – pierwszego dnia dla klas VII – III gimnazjum, zaś drugiego – dla zespołów IV – VI. Obydwie rozpoczęły się o godzinie 16.00, aby zakończyć się z wielkim niedosytem o 19.00. Miłym dla nas zaskoczeniem była liczba uczestników, jako że gościliśmy ponad setkę wielbicieli tańców i swawoli.

Więcej…
 

IX Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Poezji Patriotycznej już za nami…

10 listopada, w przeddzień 99. rocznicy odzyskania niepodległości miała miejsce 9. edycja Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Poezji Patriotycznej. Najstarsze zespoły klasowe, począwszy od klas VII SP, a skończywszy na klasach III gimnazjum, odpowiednio wcześniej zostały poproszone nie tylko o przygotowanie recytacji wierszy i wykonanie pieśni, które zostały wcześniej przygotowane i rozlosowane przez Samorząd Szkolny, ale również o przygotowanie zwięzłej informacji na temat odśpiewywanego i recytowanego utworu.

Więcej…
 

 

Jesień w sporcie w kolorach złota i brązu

19 października 2017 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w „Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Ulti Clocks content